Drukuj
Odsłony: 20203

Informacje o szkoleniach, kursach i konferencjach


Kurs internetowy „Diagnostyka COVID-19” (10 pkt. edukacyjnych)

Akademia EUROIMMUN zaprasza na kurs internetowy „Diagnostyka COVID-19”, który rozpocznie się już wkrótce. Kurs poświęcony jest diagnostyce COVID-19 zgodnej z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz aktualnymi zaleceniami obowiązującymi w Polsce. Obejmuje wiedzę teoretyczną o patogennych dla człowieka koronawirusach oraz praktyczne wskazówki dotyczące postępowania diagnostycznego w przypadku podejrzenia infekcji wirusem SARS-CoV-2.
Adres: akademia.euroimmun.pl
Punkty edukacyjne: 10
Jednostka szkoląca: Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Patronat honorowy: prof. dr hab. n. med. Miłosz Parczewski
Cena: 150 zł
Zapisując się na kurs, wspierasz Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

euroimmun


 

XI Warszawskie Seminarium Neurourologii

W imieniu Komitetu Naukowego oraz organizatora, zapraszam do udziału w XI Warszawskim Seminarium Neurourologii. Kongres odbędzie się w trybie online.
12.12.2020 (sobota) już po raz XI będziemy mieli okazję ocenić działania z zakresu NeuroUrologii. Tegoroczny pogram obejmuje urologię czynnościową, uroginekologię i farmakoterapię.
Szerokie grono ekspertów w swoich dziedzinach przedstawi aktualne problemy, z którymi spotykają się lekarze w swojej codziennej praktyce, a w trakcie debat spróbują je omówić przedstawiając swoje opinie i doświadczenia.
Rejestracja jest możliwa poprzez stronę internetową: www.debaty-zdrowie.pl/neurourologia/ oraz w formie listy osób zainteresowanych wzięciem udziału, przesłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zaproszenie pdf

Program 


Naczelna Izba Lekarska - nowe szkolenia on-line i stacjonarne

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej do końca roku realizuje bezpłatne szkolenia on-line dla lekarzy i lekarzy dentystów z zakresu postępowania diagnostycznego, terapii oraz profilaktyki*:

uzupełnione o warsztaty z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami.

*Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER).

Zapisz się tutaj → https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia
Pytania i wątpliwości tutaj  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 600 048 082, 22 558 80 47

Wszystkie szkolenia są bezpłatne, akredytowane, uczestnicy otrzymują punkty edukacyjne.

ODZ Naczelnej Izby Lekarskiej uruchomił także nowe szkolenia on-line i stacjonarne. Jesienią zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach z kompetencji miękkich, z zakresu prawa medycznego. Mamy również w ofercie szkolenia dla kierowników placówek medycznych, a także rezydentów.

Wybrane tematy:

Zapisz się tutaj  https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia
Pytania i wątpliwości tutaj  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 600 048 082, 22 558 80 47

Zapraszamy do kontaktu, pozdrawiamy

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Naczelnej Izby Lekarskiej


Bezpłatne kursy dla lekarzy

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia jako organizator Kursów umiejętności dla lekarzy i lekarz rezydentów opartych na Evidence Based Medicine, zaprasza do udziału w nieodpłatnych kursach. Kursy realizowane są ramach przyznanego przez Ministerstwo Zdrowia grantu w prestiżowym konkursie pn. Kształcenie podyplomowe lekarzy – rozwój kształcenia praktycznego z wykorzystaniem technik symulacji medycznej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Fundusz Społecznego. Projekt został objęty Patronatem Honorowym Ministra Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W projekcie przewidziano realizację łącznie 109 szkoleń dla 758 lekarzy do 30.06.2023 r. Wydarzenie ma charakter cykliczny, terminy poszczególnych szkoleń są zamieszczane na stronie internetowej projektu pod adresem: http://kmptm.pl/power5-4-kursy/.

Szczegóły pdf